Kontakt

Handelskammaren Mittsverige

Vi som jobbar på Handelskammaren Mittsverige finns på tre orter, Sundsvall, Östersund och Örnsköldsvik. Vi har olika kompetenser och bakgrund men med ett viktigt gemensamt fokus: vi drivs av regionens möjligheter och tillsammans med våra medlemmar vill vi arbeta för en än mer attraktiv region.

Oliver Dogo

VD
060 – 17 18 85 / 070 – 318 69 11
oliver.dogo@midchamber.se

Anders Eriksson

Regionchef Örnsköldsvik
070 – 655 50 25
anders.eriksson@midchamber.se

Maria Åberg

Regionchef Jämtland/Härjedalen
070 – 294 23 25
maria.aberg@midchamber.se

Olivia Åsberg

Kommunikationsansvarig
072 – 597 97 33
olivia@midchamber.se

Carina Hådén

Ekonomi, projekt- och personaladministration samt handelsdokument.
060 – 17 18 82 /072 – 545 16 69
carina.haden@midchamber.se

Carina Kock

ATA-carneter och Handelsdokument
070 – 350 14 26
carina.kock@midchamber.se

Felicia Pournasiri

Kommunikatör Arbetsmarknadskunskap
072 – 230 22 99
felicia.pournasiri@arbetsmarknadskunskap.se

Julia Larsson

Kommunikatör Arbetsmarknadskunskap
076 – 101 92 40
julia.larsson@arbetsmarknadskunskap.se

Daniel Penot

Kommunikatör Arbetsmarknadskunskap
070 – 322 02 35
daniel.penot@midchamber.se